
Садове сидіння на колесах VEVOR, мобільне садове сидіння, всюдихідні колеса, 800x487x460/540 мм 510075
6 190 ₴
- В наявності
- Код: 510075
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Розсувне садове сидіння для садівництва

Розроблене для наземних садових робіт, таких як посадка, прополювання або обрізка трави, це садове сидіння на колесах має ергономічний дизайн, який знімає навантаження на спину та поперек. Регульована по висоті ручка забезпечує легке керування, а великі надувні колеса плавно ковзають по будь-якій місцевості.





Основні характеристики

Ергономічне та зручне сидіння
Знімає навантаження на спину та коліна
Міцна та довговічна рама
Міцна конструкція забезпечує високу несучу здатність
Надувне гумове колесо
Міцні колеса легко долають будь-яку місцевість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товарів | вага нетто |
| Вантажність | 300 фунтів/136 кг |
| Гриф | Немає |
| Матеріал кошика для зберігання | низьковуглецева сталь |
| Матеріал осі | Сталь Q235 |
| Матеріал сидіння | сталь Q195 |
| Номер моделі вироби | TC4501B |
| Оздоблення поверхні | Покритий порошком |
| Радматеріал | Гаммі |
| Розміри кошика для зберігання | 470 х 405 мм |
| Розміри осей | Φ16 x 390 мм / Φ0,63 x 15,35 дюйма |
| Розміри продукту | 800 x 487 x 460/540 мм / 31,50 x 19,17 x 18,11 / 21,26 дюйма |
| Розміри сидіння | 450 × 370 мм / 17,72 × 14,57 дюйма |
| Сидіння | Регульована висота до 8 см/обертання на 360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴










