
Зовнішній жорсткий диск LaCie 2 ТБ 6,35 см (2,5 дюйма), USB 3.2 Gen 1, сірий, STLR2000400 521369
14 680 ₴
- В наявності
- Код: 521369
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Зовнішній портативний жорсткий диск LACIE 2 ТБ

Характеристики продукту
- Створюйте резервні копії файлів одним клацанням миші або заплануйте автоматичне резервне копіювання
- Першокласний захист паролем
- Корпус приводу виготовлений з алюмінію та переробленого пластику
- Елегантний та зручний дизайн від Ніла Поултона
- Високошвидкісний порт USB-C® 130 Мбіт/с для передачі файлів, резервного копіювання та перегляду фотографій
- 2 ТБ пам'яті для фотографій, плейлистів, документів тощо
Опис
LaCie Mobile Drive Secure втілює мобільність, місткість та безпеку. Кожен накопичувач, виготовлений у елегантному дизайні Ніла Поултона, виготовлений з перероблених матеріалів. Резервне копіювання одним клацанням миші або автоматичне резервне копіювання спрощує зберігання файлів, а ємності 2 ТБ достатньо для фотографій, документів тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Жорсткий диск LaCie Mobile Drive Secure STLR2000400
- 3 роки відновлення даних Seagate Rescue
- Кабель USB-C®
- Програмне забезпечення
Системні вимоги
- Apple MacOS, Microsoft Windows
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Ваги | 200 г |
| Глибина продукту | 118,3 мм |
| Колір | Сірий |
| Місткість | 2 ТБ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 85,3 x 10,4 x 118,3 мм |
| Тип продукту | Зовнішній жорсткий диск 6,35 см (2,5 дюйма) |
| Форматування диска | MacOSWindows |
| Ширина вироби | 85,3 мм |
| висота продукту | 10,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 680 ₴


