
Ubiquiti Networks NSM5 NanoStation M5 PoE WLAN зовнішня точка доступу 150 Мбіт/с 5 ГГц 521361
7 570 ₴
- В наявності
- Код: 521361
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Зовнішня точка доступу Ubiquiti NanoStation M5
Характеристики продукту
- Швидкість передачі понад 150 Мбіт/с
- Велика дальність – до 15 км
- Ідеально підходить для використання на вулиці
- PoE (Power over Ethernet) - живлення через мережевий роз'єм
Опис
Ubiquiti NanoStation M5 – ідеальний пристрій для підключення до мереж через Wi-Fi, як у режимі WISP, так і для з’єднань «точка-точка». Він постачається повністю встановленим з антеною 16 дБі у водонепроникному корпусі, стійкому до ультрафіолетового випромінювання.
З’єднань LAN (RJ45), включаючи PoE, достатньо для встановлення з’єднань на відстань понад 15 км з гарною прямою видимістю (LOS) – і все це за неперевершеною ціною зі швидкістю передачі даних TCP/IP 150 Мбіт/с! Незалежно від того, чи хочете ви підключитися до віддаленої мережі Wi-Fi, чи з’єднати дві мережі через Wi-Fi, Ubiquiti NanoStation – ідеальний пристрій. Світлодіодний індикатор стану на задній панелі допомагає вам вирівняти антену.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
З’єднань LAN (RJ45), включаючи PoE, достатньо для встановлення з’єднань на відстань понад 15 км з гарною прямою видимістю (LOS) – і все це за неперевершеною ціною зі швидкістю передачі даних TCP/IP 150 Мбіт/с! Незалежно від того, чи хочете ви підключитися до віддаленої мережі Wi-Fi, чи з’єднати дві мережі через Wi-Fi, Ubiquiti NanoStation – ідеальний пристрій. Світлодіодний індикатор стану на задній панелі допомагає вам вирівняти антену.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Режим точки доступу, клієнта або WDS
- Формування комунікації
- Якість обслуговування
- Маршрутизація між WAN та LAN і прозоре мостове з'єднання, з NAT або без нього
- Поляризація антени
- Ефективність до 27 дБі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 80 мм |
| Джерело живлення | через мережу (PoE) через блок живлення |
| Кількість інтерфейсів LAN | 2 х |
| Модель із каталогу виробника | НаноСтейшн М5 |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af (12,95 Вт) |
| Тип продукту | Зовнішня точка доступу PoE WLAN |
| Частота Wi-Fi | 5 ГГц |
| Швидкість передавання WLAN 5 ГГц | 150 Мбіт/с |
| Швидкість передавання даних WLAN | 150 Мбіт/с |
| Швидкість передавання даних через локальну мережу | 100 Мбіт/с |
| Ширина вироби | 294 мм |
| висота продукту | 31 мм |
| стандарт WLAN | IEEE802.11acIEEE802.11nIEEE802.11gIEEE802.11b |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴

