
Комплект точок доступу EDIMAX Office 1-2-3, 3 шт. Стартовий комплект точки доступу WLAN 2,4 ГГц, 5 ГГц 521359
22 130 ₴
- В наявності
- Код: 521359
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Стартовий комплект Edimax Pro Office 1-2-3 Wi-Fi

Характеристики продукту
- Розширюваність - до 16 точок доступу
- Гнучкий завдяки PoE
- Формування променя, керування смугою
- Дводіапазонний

Опис
Проста, розширювана офісна система WLAN
Легке встановлення та керування
Стартовий комплект Office 1-2-3 WLAN постачається з трьома попередньо налаштованими точками доступу, які взаємодіють одна з одною, налаштовуються та керуються самостійно.
Безкоштовне керування WLAN
Не потрібне додаткове програмне забезпечення для сервера чи контролера, а також немає ліцензійних платежів. Програмне забезпечення для адміністрування точки доступу вже інтегровано з нею. Спеціальний інтерфейс користувача Office 1-2-3 на основі символів проведе вас через весь процес налаштування WLAN.
Три окремо захищені мережі Wi-Fi
За замовчуванням кожна точка доступу має три мережі Wi-Fi: офісну, гостьову та мережу пристрою. Для забезпечення більшої безпеки Wi-Fi кожна мережа має власну безпечну автентифікацію.
Три прості варіанти автентифікації
- Офісні мережі використовують функцію radius, яка діє як ключ доступу до Wi-Fi. Пароль вводиться один раз, а потім зберігається. Кожен співробітник має свій власний ключ доступу до Wi-Fi.
Гостьові мережі використовують SMS-автентифікацію та вхід через Captive Portal. Адміністратори можуть друкувати квитки гостьового облікового запису та встановлювати терміни дії.
Мережі пристроїв використовують список контролю доступу для пристроїв, для яких не можна ввести інформацію про обліковий запис.
Планування E-MAP та Wi-Fi
E-MAP надає огляд покриття Wi-Fi та стану точок доступу. Використовуючи розклад Wi-Fi, адміністратори можуть вказати, коли послуги Wi-Fi будуть доступні для гостьових мереж, офісів або пристроїв.
Оптимальна продуктивність Wi-Fi
Покращений, надійний та ефективний Wi-Fi з 11ac Wave 2 MU-MIMO, формуванням променя, справедливістю повітряного часу та керуванням діапазоном.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 3 точки доступу AC1300 для стельового монтажу PoE
- 3 x Комплект для кріплення на стелю та кронштейн для кріплення на Т-подібну рейку
- Блок живлення 3x12V/1A
- 3 кабелі Ethernet
- CD (Посібник користувача та багатомовний посібник зі швидкого встановлення / друкований посібник зі швидкого встановлення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановити діапазон (Wi-Fi) | набір із 3 штук |
| Глибина продукту | 176 мм |
| Джерело живлення | від електричної мережі через мережу (PoE) |
| Кількість портів LAN | 2 х |
| Модель із каталогу виробника | Точка доступу |
| Підтримка двох діапазонів | 2,4 ГГц і 5 ГГц |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3at (25,5 Вт) |
| Тип антени | 4x інтегрований |
| Тип продукту | Стартовий комплект точки доступу WLAN |
| Частота Wi-Fi | 2,4 ГГц5 ГГц |
| Швидкість передавання WLAN 2,4 ГГц | 400 Мбіт/с |
| Швидкість передавання WLAN 5 ГГц | 867 Мбіт/с |
| Ширина вироби | 176 мм |
| висота продукту | 32 мм |
| стандарт WLAN | IEEE802.11acIEEE802.11bIEEE802.11gIEEE802.11n |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 130 ₴







