
Опис
Сімейство пристроїв TRB розроблено таким чином, щоб бути невеликими, легкими та енергоефективними, що дозволяє легко реалізовувати проекти Інтернету речей. TRB142 оснащений широко використовуваним портом RS232 для віддаленого керування пристроями. Він містить потужний процесор ARM Cortex-A7 з тактовою частотою 1,2 ГГц та 128 МБ оперативної пам'яті. Він оснащений критично важливими можливостями LTE та середовищем Linux, яке пропонує широкий рівень можливостей налаштування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARM |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | RS232 |
| Ваги | 135 г |
| Довжина виробу | 64,4 мм |
| Колір | сріблястий (металік) |
| Модель із каталогу виробника | TRB142 |
| Сумісність зі Stick&Surf | Немає |
| Тип продукту | LTE-шлюз |
| Ширина вироби | 74,5 мм |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 890 ₴



