
Ubiquiti Networks U7-OUTDOOR U7-Outdoor точка доступу WLAN 40 Гбіт/с 2,4 ГГц, 5 ГГц 521342
18 690 ₴
- В наявності
- Код: 521342
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ubiquiti U7 Outdoor 4300 Мбіт/с Білий Живлення через Ethernet (PoE)

Характеристики продукту
- 2,4 ГГц
- 5 ГГц
- Максимальна швидкість передачі даних: 4300 Мбіт/с
- IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at
- PPSK, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3
- Живлення через Ethernet (PoE)
- Кількість антен: 2 Зовнішня знімна антена
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Безпека | PPSKWPAPrzedsiębiorstwo WPAWPA-PSKWPA2WPA3 |
| Ваги | 1,2 кг |
| Глибина продукту | 54,5 мм |
| Кількість антен | 2 х |
| Кількість портів 10/100/1000 Мбіт/с | 1 х |
| Кількість інтерфейсів LAN | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | U7-Outdoor |
| Підтримка двох діапазонів | 2,4 ГГц або 5 ГГц |
| Сертифікат опору | IPX6 |
| Швидкість передавання WLAN 5 ГГц | 40 Гбіт/с |
| Швидкість передавання даних WLAN | 40 Гбіт/с |
| висота продукту | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 690 ₴








