
Опис
Промислова плата шлюзу LTE категорії 1 TRB145 має інтерфейс RS485, цифрові входи/виходи та порт micro USB. Компактний дизайн TRB145 робить її ідеальною для застосувань, де один пристрій потрібно дистанційно керувати через RS485. Розроблена для використання в промислових застосуваннях, TRB145 пропонує широкий спектр програмних функцій, включаючи керування SMS, брандмауер, Open VPN, IPsec, RMS та підтримку FOTA.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RMS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100 Мбіт/с) RS485 |
| Ваги | 130 г |
| Довжина виробу | 64,4 мм |
| Колір | сріблястий (металік) |
| Модель із каталогу виробника | TRB145 |
| Сумісність зі Stick&Surf | Немає |
| Тип продукту | LTE-шлюз |
| Ширина вироби | 74,5 мм |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴



