
Опис
Промислова плата шлюзу LTE Cat 4 TRB140 має один порт Ethernet, цифрові входи та виходи, а також порт micro USB. Компактний дизайн TRB140 робить її ідеальною для застосувань, де одному пристрою потрібне надійне підключення до Інтернету. Розроблена для промислового застосування, TRB140 пропонує широкий спектр програмних функцій, включаючи керування SMS, брандмауер, Open VPN, IPsec, RMS та підтримку FOTA.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RMS |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100 Мбіт/с) |
| Ваги | 134 г |
| Джерело живлення | через вхід постійного струму |
| Довжина виробу | 64,4 мм |
| Модель із каталогу виробника | TRB140 |
| Сумісність зі Stick&Surf | Немає |
| Тип продукту | LTE-шлюз |
| Ширина вироби | 74,5 мм |
| висота продукту | 25 мм |
| стандарт WLAN | IEEE802.3x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 890 ₴



