
IT BASIC PDU, вертикальний, 16A, 24 x C13, 3 x C19 1-фазний, кабель 3 м, вилка IEC309 16A

Характеристики продукту
- Оптимальна конструкція для монтажу в 19-дюймові стійки
- Надійний розподіл електроенергії
- Ідеальне використання простору для гніздування
- Вбудований захист від відключення на кожному виході захищає стандартні кабелі C13 та C19 від ненавмисного відключення.

Опис
Подовжувачі живлення DIGITUS® – ідеальне рішення для мережевих або серверних стійок. Що стосується розподілу живлення, PDU відповідає вимогам багатьох ІТ, мережевих та лабораторних застосувань. Окремі розетки C13 та C19 оснащені захистом від висмикування. Вони призначені для вертикального монтажу, що економить висоту та забезпечує більше місця для додаткових пристроїв. Подовжувач на 27 розеток має чудові фізичні властивості та розрахований на вихідну потужність до 4000 Вт (250 В змінного струму/16 А), що забезпечує оптимальну продуктивність з відповідним навантаженням.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Виходи: IEC 60320 C13, IEC 60320 C19
- Вхідний штекер: IEC 60309 16A 1 фаза/N/PE 6 год
- Монтаж: Стійка 0U
- Потужність: 3,6 кВА
- Фаза: 1 фаза
- Напруга: 230 В
- Змінний струм 16 А
- Захист від висмикування на кожному виході (для стандартних кабелів C13 та C19)
- Вертикальне встановлення
- Корпус: алюмінієвий профіль
- Пластикові елементи з ABS-пластику UL-94V-0
- Мережевий кабель: 2,5 мм², вилка IEC60309 16 A
- Шнур живлення: 3 м
- Максимальне навантаження: 4000 Вт / 250 В змінного струму / 16 А (50/60 Гц)
- Розетки: 24 розетки C13, 3 розетки C19
- Вихідний струм: C13 (10A), C19 (16A)
- Розміри (Д х Ш х Г): 1140,5 х 45 х 60 мм
- Колір: Чорний
Комплект поставки
- 1 подовжувач
- Поради щодо безпеки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3.05 |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 4000 Вт |
| Довжина виробу | 114,1 см |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Кількість розеток | 27 |
| Напруга (макс.) | 250 В |
| Попередній | 16 А |
| Підходить за глибиною шафи. | від 300 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 114,1 x 6 x 6 см |
| Сумісні серверні стійки | 19 дюймів |
| Тип вилки | Гніздовий роз'єм IEC C13 10A |
| висота продукту | 6 см |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 630 ₴







