
Настінна мережева шафа Renkforce 6 U 10"

Характеристики продукту
- Захист IP20
- Замикаються безпечні скляні двері
- Кут відкриття дверей 200°
- 1-точкове замикання на вхідних дверях
- Профільні рейки 254 мм (10 дюймів), встановлені на передній частині всередині шафи, оцинковані, регульовані по глибині
- Сталевий лист товщиною 1,1 - 1,5 мм з високою несучою здатністю, покритий порошковою фарбою
- Кабельний вхід зі щітковою смужкою зверху та пластиковою кришкою знизу
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції

Опис
Високоякісна вбудована стелажна шафа з 6 висотними блоками (U).
Скляні двері, що замикаються, забезпечують повний захист і можуть відкриватися на кут до 200°.
Скляні двері, що замикаються, забезпечують повний захист і можуть відкриватися на кут до 200°.
Характеристика
- Максимальна глибина встановлення пристрою: 240 мм
- Розмір: 312x300x330 мм
Комплект поставки
- 10-дюймова настінна стійкова шафа 6U
Коментарі
Для забезпечення швидкої та ефективної доставки, будь ласка, залиште свій номер телефону під час оформлення замовлення, щоб ми могли домовитися про доставку.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 312 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Одиниці виміру висоти | 6 У |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Тип продукту | 10-дюймова підвісна шафа |
| Ширина вироби | 300 мм |
| висота продукту | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 770 ₴






