
Інжектор PoE Digitus DN-95117 1 Гбіт/с IEEE 802.3af (12,95 Вт), IEEE 802.3at (25,5 Вт) 521280
29 580 ₴
- В наявності
- Код: 521280
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

DIGITUS 24 гігабітних порти PoE + 24 вхідних порти інжектора - 24 вихідних порти + блок живлення PoE потужністю 270 Вт

Характеристики продукту
- 24 гігабітних порти з підтримкою PoE+
- Потужність 370 Вт, до 30 Вт на порт
- Відповідність стандартам IEEE802.3af та IEEE802.3atat
- Автоматичний захист від перенапруги

Опис
DIGITUS® DN-95117 – це 24-портовий гігабітний PoE + концентратор середньої протяжності (PoE-інжектор). Він пропонує 24 порти введення даних та 24 порти виведення, що забезпечують передачу як даних, так і PoE. Кожен порт PoE підтримує підключені пристрої, сумісні зі стандартами PoE IEEE802.3af та IEEE802.3at, з вихідною потужністю 15,4 Вт або 30 Вт, такі як точки доступу PoE, IP-телефони PoE або IP-камери PoE. Комутатор забезпечує максимальний бюджет потужності 370 Вт на всі порти та максимальний бюджет потужності 30 Вт на порт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 24-портовий гігабітний PoE + інжектор
- Короткий посібник з початку роботи
- Мережевий кабель
- Монтажні аксесуари
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5.145 |
| Довжина виробу | 440 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Стан | Нове |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af (12,95 Вт)IEE 802.3at (25,5 Вт) |
| Тип продукту | інжектор PoE |
| Швидкість передавання даних через локальну мережу | 1 Гбіт/с |
| Ширина вироби | 345 мм |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 580 ₴









