Картридж HP 72 DesignJet для T610, T620, T1100, T1120, T1200, T1300, пурпуровий, C9372A

Характеристики продукту
- Оригінальні чорнила HP для чудових результатів
Опис
Інноваційні оригінальні чорнила HP унікальним чином поєднують якість та надійність. Результат: швидковисихаючі, стійкі до розмазування відбитки з надзвичайно чіткими, чіткими та точними лініями, яскравими кольорами та справді нейтральною градацією сірого.
Оригінальні чорнила HP забезпечують чіткий текст, високу точність ліній, справді нейтральні сірі відтінки та насичені кольори.
Завдяки безпроблемному друку з оригінальними аксесуарами HP ви можете уникнути втрати часу, яка в іншому випадку була б пов’язана з трудомістким тестуванням. Оригінальні чорнила HP розроблені та протестовані разом із вашим принтером, що забезпечує стабільні результати. Кожен відбиток вражає неймовірно чітким, чітким та точним зображенням.
Високочисті оригінальні чорнила HP, розроблені разом із усією системою, забезпечують стабільні професійні результати.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 картридж (місткістю 130 мл)
Коментарі
Кількість надрукованих сторінок (якщо дається), базується на розрахунковому споживанні. Фактична сума залежить від використовуваного принтера, друкованих фотографій та інших факторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво чорнила та тонера | оригінальне чорнило |
| Вміст | 1 шт. |
| Замінює оригінальний тип | C9372A |
| Колір | Чорний |
| Короткий номер | 72 |
| Місткість чорнила | 130 мл |
| Номер за каталогом виробника | C9372A |
| Принтери відповідних брендів | HP |
| Тип витратного матеріалу | Чорнило |
| Тип продукту | чорнило |
| Чорнило, тонер, колір барабана | пурпурний |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴



