
Планшетний сканер OpticSlim 2610 Pro

Характеристики продукту
- Компактний дизайн
- Мобільний та незалежний – працює від USB
- Функціональні клавіші з одним дотиком
- Регульована по висоті кришка
- Включає функцію оптичного розпізнавання символів (OCR)

Опис
OpticSlim 2610 Pro пропонує швидкість сканування 8 секунд (300 dpi, кольоровий формат A4). Він має високу оптичну роздільну здатність 1200 x 1200 dpi для оптимального архівування документів. П'ять кнопок з одним дотиком роблять сканування безпосередньо на ваш комп'ютер, електронну пошту або PDF-файли легким. Все, що вам потрібно для ввімкнення та підключення до комп'ютера, це вільний порт USB – він готовий до використання негайно та не потребує часу на розігрівання. OpticSlim 2610 Pro також вражає своїм елегантним та компактним дизайном. Його компактний дизайн та мала вага роблять сканер легким для транспортування, що робить його ідеальним для домашніх та професійних користувачів, яким потрібно сканувати документи практично з будь-якого місця. Спеціально розроблені петлі кришки забезпечують безпроблемне сканування навіть великих книг або громіздких документів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- USB-кабель у комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Сканер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 1400 г |
| Глибина продукту | 257 мм |
| Максимальна довжина сканування | 295 мм |
| Максимальна ширина сканування | 216 мм |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Оптична роздільна здатність | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 378 x 33 x 257 мм |
| Тип датчика | СНД |
| Тип продукту | Планшетний сканер |
| Характеристики сканера | USB-блок живлення |
| Ширина вироби | 378 мм |
| висота продукту | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 520 ₴






