
Принтер Epson WorkForce WF-2110 W струменевий друк кольоровий друк A4 LAN, USB, WLAN 520904
9 720 ₴
- В наявності
- Код: 520904
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Принтер Epson WorkForce WF-2110W

Характеристики продукту
- Компактний Маленький та компактний, ідеально підходить для домашніх офісів або невеликих офісів
- Wi-Fi, Ethernet та USB Легке підключення до будь-якої мережі, вдома чи в офісі
- Окремі чорнила XL Друкуйте до 2,5 разів більше сторінок з чорнилами XL
- Додаток Epson Smart Panel Друкуйте зі свого смарт-пристрою та контролюйте продуктивність принтера

Опис
Компактний та надійний
Цей компактний кольоровий принтер формату А4 заощадить місце на вашому столі вдома або в невеликому офісі. Він ідеально підходить для друку документів в офісі.
Гнучкі варіанти підключення
Принтер WF-2110W пропонує широкий спектр можливостей друку. Легко друкуйте з вибраного пристрою, такого як комп’ютер, ноутбук або смарт-пристрій, через домашню або офісну мережу через Wi-Fi або Ethernet. Крім того, ви можете підключити принтер безпосередньо до комп’ютера або ноутбука за допомогою USB-кабелю.
Гарне співвідношення ціни та якості
Принтер WorkForce WF-2110W використовує швидковисихаючі чорнила Epson DURABrite Ultra для створення професійних, стійких до розмазування та водонепроникних документів, готових до редагування маркером. Також доступні надвеликі чорнильні картриджі, що дозволяє користувачам друкувати до 2,5 разів більше сторінок, заощаджуючи кошти.
Мобільний друк
Програма Smart Panel від Epson дозволяє керувати принтером, друкувати, контролювати документи та усувати неполадки – і все це з пристрою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0RJ45WLAN |
| Ваги | 3,2 кг |
| Властивості принтера | двосторонній друкLANWLAN |
| Глибина продукту | 264 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість лотка для паперу 1 | 100 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 5760 x 1440 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 392 x 148 x 264 мм |
| Ряд | Робоча сила |
| висота продукту | 148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴







