
Багатофункціональний струменевий принтер HP Envy 6120 e A4 Друк, сканування, копіювання, факс 520900
9 130 ₴
- В наявності
- Код: 520900
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональний принтер HP ENVY 6120e
Характеристики продукту
- Кольоровий термоструминний друк для дому та офісу
- 4800x1200 точок на дюйм
- Кольори друку: чорний, блакитний, пурпуровий, жовтий
- A4 10 сторінок за хвилину
- кольорове копіювання, кольорове сканування
- Apple AirPrint, служба друку Mopria
- USB-порт Wi-Fi
- Об'єм пам'яті: 256 МБ Вбудований процесор 800 МГц
- 5,13 кг

Опис
У них є ідеї. Заздрість їх відбиває.
Безпроблемний друк від провідної німецької друкарні. У поєднанні з простим у використанні додатком HP Smart цей бездротовий багатофункціональний кольоровий фотопринтер дозволяє легко сканувати в кольорі, копіювати, друкувати двосторонні документи та фотографії без полів.
[2,3]
Принтери з динамічною безпекою Деякі принтери HP розроблені для роботи лише з картриджами, що містять нові або повторно використані мікросхеми чи електронні схеми HP. Ці принтери оснащені динамічними засобами безпеки, які блокують картриджі, що містять мікросхеми або електронні схеми інших виробників, ніж HP. Регулярні оновлення мікропрограми підтримують ефективність цих заходів і блокують картриджі, які раніше були функціональними. Повторно використані мікросхеми HP та електронні схеми HP дозволяють використовувати повторно використані, відновлені та повторно заправлені картриджі.
Цей принтер сумісний зі стандартом HP+. Щоб скористатися цими перевагами, виберіть HP+ під час налаштування продукту. Для HP+ потрібен обліковий запис HP, постійне підключення до Інтернету та використання лише оригінальних чорнильних картриджів HP протягом усього терміну служби принтера.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Бездротовий
- HP+
- Підходить для HP Instant Ink
- Друк зі смартфона або планшета
- Сканувати в електронну пошту
- Двосторонній друк
- Трафаретний друк фотографій (P3)
- Двосторонній друк фотографій та листівок у форматі 4x6
- друк фотографій без полів
- Друк панорамних фотографій розміром 5x5 та 4x12
- Сенсорний екран
- Сканування до хмари HP
- Друк, копіювання, сканування, мобільний факс
- Швидкість друку До 10 стор./хв чорно-білий, 7 стор./хв кольоровий
- Відтворено з роздільною здатністю 1200 x 1200 dpi (під час друку з комп'ютера)
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 5,13 кг |
| Глибина продукту | 361 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | 100 аркушів |
| Підтримувані операційні системи | Лінукс |
| Роздільна здатність друку | 4800 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 433 x 136 x 361 мм |
| висота продукту | 136 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 130 ₴










