
Багатофункціональний принтер Epson EcoTank ET-4800, струменевий кольоровий друк, друк A4, сканування, копіювання, факс, ADF, дупле
29 010 ₴
- В наявності
- Код: 520877
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Epson EcoTank ET-4800

Характеристики продукту
- Багатофункціональний принтер A4 з автоподатчиком документів та факсом: друк, копіювання, сканування, факс
- Надзвичайно доступний друк: заощадьте до 90% на витратах на друк
- Проста у використанні система чорнильних резервуарів: безпроблемне заправлення завдяки блокуванню клавіш та фронтальному завантаженню чорнильних резервуарів
- Додаток Epson Smart Panel: налаштування, керування, друк, сканування та багато іншого — все безпосередньо з вашого смарт-пристрою

Опис
Зменште витрати на чорнило до 90% за допомогою цього принтера EcoTank. Завдяки чорнильним пляшкам, що входять до комплекту, вбудовані чорнильні резервуари великої місткості легко поповнювати. Цей принтер ідеально підходить для тих, хто шукає високоякісний друк за неймовірно низькою ціною на сторінку, оскільки не потребує заміни картриджів, а також має гнучкі можливості підключення та факсу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USBLAN (10/100/1000 Мбіт/с)WLAN |
| АПД | Да |
| Автоматичне завантаження викройок | 30 аркушів |
| Ваги | 5 кг |
| Глибина продукту | 347 мм |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Місткість (папір) | 100 |
| Одиничний танк | Да |
| Роздільна здатність друку | 5760 x 1440 точок на дюйм |
| Роздільна здатність сканування | 1200 x 2400 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 375 x 237 x 347 мм |
| висота продукту | 237 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 010 ₴










