
Багатофункціональний принтер Canon Maxify GX1050, струменевий кольоровий друк, друк, сканування, копіювання формату A4 520875
34 920 ₴
- В наявності
- Код: 520875
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Canon MAXIFY GX1050 струменевий A4 600 x 1200 DPI Wi-Fi

Характеристики продукту
- Кольоровий струменевий друк для дому та офісу
- 600 x 1200 точок на дюйм
- Кольори друку: чорний, блакитний, пурпуровий, жовтий
- А4
- Кольорове копіювання Кольорове сканування
- Служба друку Mopria, Apple AirPrint, PIXMA Cloud Link
- USB-порт WLAN Ethernet/LAN
- 7 кг

Опис
Ця компактна багатофункціональна система MegaTank «3 в 1» ідеально підходить для домашнього офісу. Швидко друкуйте великі обсяги високоякісних ділових документів за допомогою економних чорнильних флаконів.
Продуктивність офісу вдома
Завдяки цій багатофункціональній системі MegaTank із фронтальним завантаженням ви можете створювати довговічні документи ділової якості вдома. Завдяки компактному та зручному дизайну MAXIFY GX1050 підходить будь-де. Скористайтеся перевагами високошвидкісного та ефективного друку завдяки чотирьом окремо заправляємим чорнильницям та економічним чорнильним флаконам.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Продуктивність офісу вдома
Завдяки цій багатофункціональній системі MegaTank із фронтальним завантаженням ви можете створювати довговічні документи ділової якості вдома. Завдяки компактному та зручному дизайну MAXIFY GX1050 підходить будь-де. Скористайтеся перевагами високошвидкісного та ефективного друку завдяки чотирьом окремо заправляємим чорнильницям та економічним чорнильним флаконам.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Wi-Fi, друк, сканування, копіювання та хмарні технології
- 3000 сторінок (чорно-білий); 3000 сторінок (кольоровий)
- Касета для паперу: до 250 аркушів
- Принтери зі змінними чорнильними контейнерами
- 6,7-см (2,7-дюймовий) сенсорний РК-екран
- 5/10 сторінок ISO/хв (чорно-білий/кольоровий)
- USB, дводіапазонний Wi-Fi та Ethernet
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Безпека | WPA-AESWPA-EAPWPA-PSKWPA-TKIPWPA2-AESWPA2-EAPWPA2-PSKWPA2-TKIPWPA3-EAPWPA3-SAE |
| Ваги | 7 кг |
| Глибина продукту | 510 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Діагональ дисплея | 2,7 дюйма |
| Кількість годівниць | 1 |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | , 250 аркушів |
| Підтримувані операційні системи | AndroidiOS |
| Споживана потужність у режимі сну | 0,1 Вт |
| висота продукту | 187 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 920 ₴










