
Багатофункціональний принтер Canon Pixma TR 4755 i, струменевий, кольоровий друк, друк A4, сканування, копіювання, факс, двосторон
8 550 ₴
- В наявності
- Код: 520871
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Багатофункціональний струменевий принтер Canon PIXMA TR4755i – друк, копіювання, сканування, факс: все дуже просто!

Характеристики продукту
- План друку PIXMA
- Бездротове підключення Wi-Fi
- Скануйте або копіюйте до 20 аркушів одночасно
- Двосторонній друк, що економить папір
- Сушені продукти без країв
- Режим енергозбереження

Опис
Принтер Canon PIXMA TR4755i простий у використанні та пропонує друк, сканування¹, копіювання та факс – ідеально підходить для домашнього офісу. Налаштування просте за допомогою програми для смартфона. Wi-Fi та програма Canon PRINT означають, що ви також можете використовувати його з мобільного пристрою. Навіть без програми ви можете друкувати бездротовим способом за допомогою Mopria або Apple AirPrint. Пігментні та барвникові чорнила забезпечують чіткий текст та яскраві фотографії на широкому спектрі друкованих носіїв. Зручні функції включають легкозмінні чорнильні картриджі, спрощене заповнення паперу, автоматичний двосторонній друк та АПД² на 20 аркушів для копіювання та сканування багатосторінкових документів. Він також нагадує вам, якщо ви забудете, які оригінальні документи ви скопіювали або відсканували. Він сумісний з планом друку PIXMA – щомісячною підпискою на чорнила, яка залежить від кількості сторінок, які ви друкуєте.
Більше ніколи не залишайтеся без чорнила
Якщо ви оформите підписку на план друку PIXMA, чорнило буде автоматично доставлено до вашого дому, перш ніж воно закінчиться, – за різними тарифами, які можна адаптувати до ваших конкретних потреб.
Інтелектуальна робота
Багатофункціональною системою можна керувати з мобільного пристрою через Wi-Fi та програму Canon PRINT. А якщо Wi-Fi недоступний, система пропонує Wi-Fi Direct для прямого бездротового друку.
Підвищте свою ефективність
Автоматичний двосторонній друк і АПД на 20 аркушів для копіювання та сканування багатосторінкових документів підвищують продуктивність.
Ідеальне рішення для домашнього офісу
Компактна багатофункціональна система 4-в-1 – ідеально підходить для використання вдома в офісі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Більше ніколи не залишайтеся без чорнила
Якщо ви оформите підписку на план друку PIXMA, чорнило буде автоматично доставлено до вашого дому, перш ніж воно закінчиться, – за різними тарифами, які можна адаптувати до ваших конкретних потреб.
Інтелектуальна робота
Багатофункціональною системою можна керувати з мобільного пристрою через Wi-Fi та програму Canon PRINT. А якщо Wi-Fi недоступний, система пропонує Wi-Fi Direct для прямого бездротового друку.
Підвищте свою ефективність
Автоматичний двосторонній друк і АПД на 20 аркушів для копіювання та сканування багатосторінкових документів підвищують продуктивність.
Ідеальне рішення для домашнього офісу
Компактна багатофункціональна система 4-в-1 – ідеально підходить для використання вдома в офісі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- PIXMA TR4755i
- 2 друкуючі головки FINE з чорнилом
- Мережевий кабель
- Короткі посібники з початку роботи та інша документація
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | WLANUSB-B |
| Автоматичне завантаження викройок | 20 аркушів |
| Ваги | 5,8 кг |
| Глибина продукту | 295 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість лотка для паперу 1 | 100 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 4800 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 435 x 189 x 295 мм |
| Споживана потужність у режимі сну | 0,3 Вт |
| висота продукту | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴




