
Багатофункціональний принтер Canon Pixma TS 8750, струменевий кольоровий друк, друк, сканування, копіювання A4, двосторонній друк,
18 120 ₴
- В наявності
- Код: 520867
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
ПРОСТО Блискучі відбитки для всієї родини
Високоякісні багатофункціональні пристрої PIXMA серії TS8750 настільки зручні у використанні, що ними може насолоджуватися вся родина. Завдяки системі з 6 чорнил ви можете друкувати все: від документів до яскравих фотографій.
Легкий у використанні завдяки зрозумілішому меню
Серія PIXMA TS8750 проста у використанні завдяки великому похилому дисплею з діагоналлю 10,8 см та налаштовуваному сенсорному інтерфейсу з можливістю перемикання, що робить доступ до функцій і налаштувань ще простішим.
Друк без проблем – комп’ютер не потрібен
Друкуйте фотографії та документи бездротовим способом зі свого мобільного пристрою за допомогою оновленої програми Canon PRINT. Ви можете швидко налаштувати підключення Wi-Fi, використовуючи інформацію для доступу, яка вже збережена на вашому мобільному пристрої (лише для iOS). Ви також можете підключитися, відсканувавши QR-код за допомогою смартфона Android або iOS.
Високоякісні відбитки для роботи та хобі — швидкий друк
Чіткі документи надзвичайної чіткості (15 сторінок за хвилину по ISO чорно-білому друку; 10 сторінок за хвилину по ISO кольоровому друку) та яскраві, яскраві кольорові фотографії (приблизно 13 секунд для кольорової фотографії без полів формату 10 x 15 см) можливі завдяки шести швидким відбиткам з використанням окремих чорнильних картриджів.
Стиль життя
Серія PIXMA TS8750 може похвалитися елегантним, компактним дизайном, який доповнить будь-який інтер'єр. Доступна в білому та чорному кольорах.
Більше способів бути продуктивним
Два лотки для паперу дозволяють друкувати на різних типах паперу, додатковий багатофункціональний лоток дозволяє друкувати на компакт-дисках, а двосторонній друк значно економить папір.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- PIXMATS8751
- 6 налаштовуваних чорнильних картриджів
- Мережевий кабель
- Короткі посібники з початку роботи та інша документація
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0USB-BWLAN 802.11 b/g/н/д |
| АПД | Немає |
| Ваги | 6,6 кг |
| Глибина продукту | 301 мм |
| Кількість годівниць | 2 |
| Локальна мережа | Немає |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Місткість (папір) | 200 |
| Місткість лотка для паперу | 1 лист |
| Місткість лотка для паперу 1 | 100 аркушів |
| Місткість лотка для паперу: 2 | 100 аркушів |
| висота продукту | 651 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 120 ₴







