Принтер етикеток

Характеристики продукту
- Підтримка 2-рулонних етикеток: просто виберіть, надрукуйте — і готово!
- Друкує етикетки шириною до 56 мм
- Швидкість до 71 етикетки за хвилину

Опис
Принтер для етикеток Labelwriter 450 Turbo робить кожен офіс більш продуктивним та професійним, ідеально підходить для застосувань, що потребують етикеток великого обсягу. Він також пропонує додаткову можливість перемикатися між двома різними етикетками в будь-який час, підвищуючи ефективність друку етикеток та розсилки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Друкує до 71 етикетки за хвилину
- Використовує технологію термотрансферного друку.
- Прямий друк з Microsoft® Word, Excel, Outlook та інших програм
- Легко друкуйте етикетки з контактами з вбудованої адресної книги
- Друк адресних та транспортних етикеток без зміни рулонів етикеток
- Швидке одноразове налаштування властивостей етикетки за допомогою віджета «Швидкий друк»
- Покращена роздільна здатність 600 x 300 dpi дозволяє друкувати кришталево чіткий текст, графіку та штрих-коди
- Режим енергозбереження
- USB-з'єднання
Комплект поставки
- USB-кабель
- Програмне забезпечення DYMO Label 8 дозволяє редагувати та друкувати адреси на комп’ютері, друкувати на транспортних матеріалах та папках, створювати етикетки з іменами, штрих-коди та багато іншого.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows®/Mac
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Немає |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 1,12 кг |
| Властивості принтера | робота з 2 роликами |
| Глибина продукту | 265 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Локальна мережа | Немає |
| Модель із каталогу виробника | LabelWriter 450 Twin Turbo |
| Роздільна здатність друку | 300 х 600 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 158 x 265 x 265 мм |
| Технологія друку | пряме теплове нагрівання |
| Тип | чорно-білий друк |
| Швидкість друку (чорна) | 108,5 мм/с |
| висота продукту | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 040 ₴









