
Принтер етикеток ZEBRA ZD411D
Характеристики продукту
- Способи друку: термотрансферний або прямий термодрук
- Мови програмування ZPL та EPL
- Інтерфейс користувача з 5 значками стану та 3 кнопками
- USB 2.0, USB-хост
- Мобільний додаток для Android та iOS для налаштування принтера через BLE
- Годинник реального часу
- OpenACCESS™ для легкого вставлення носіїв
- Двостінна каркасна конструкція
- Сертифіковано ENERGY STAR®
Опис
Очікуйте більшого: передові, компактні принтери, створені для тривалого терміну служби
Ваш бізнес залежить від надійних принтерів. Вам потрібні розширені функції, безпека, технології наступного покоління та керованість, які допоможуть вам працювати розумніше та досягати більшого. Компактні 2-дюймові настільні принтери Zebra ZD411 підходять практично будь-де та задовольняють будь-які потреби. Завдяки новій архітектурі та нашому ексклюзивному пакету програмного забезпечення Print DNA™ вони пропонують оптимізовану продуктивність обробки, неперевершену безпеку та інтуїтивно зрозуміле налаштування та керування. Нова конструкція обробки носіїв дозволяє швидко змінювати носії, а опції встановлення в польових умовах дозволяють додавати більше функцій. Додайте бездротові можливості за допомогою додаткового комплекту. Створені на основі перевіреної серії ZD400, вони створені для багаторічної безпроблемної роботи.
Ефективні принтери з інтуїтивно зрозумілим керуванням
Технології постійно розвиваються, як і потреби вашого бізнесу. Принтери ZD411 можна налаштувати відповідно до потреб вашої компанії, що постійно змінюються. Новий потужний процесор означає, що більше завдань та операцій можна виконувати одночасно. Принтери оснащені розширеними функціями та можливостями підключення, включаючи підтримку носіїв, що оновлюються на місці, та можливості бездротового підключення. П'ять світлодіодних індикаторів ZD411 дозволяють користувачам швидко побачити, чи потрібне втручання – від поповнення носіїв до усунення несправностей принтера. Удосконалений інтерфейс з трьома кнопками замінює інтерфейс з однією кнопкою/індикатором, який зазвичай зустрічається на настільних принтерах.
Підготовлені до майбутнього
Завдяки програмному пакету Zebra Print DNA, принтери ZD411 легко інтегрувати та використовувати, а також керувати ними можна локально або віддалено через веб-панель. Вони технологічно готові та пропонують інноваційну архітектуру, яка підтримує майбутні програми для забезпечення оптимальних робочих процесів.
Швидка зміна носіїв
Кольорове маркування точок дотику та новий дизайн обробки носіїв забезпечують швидку заміну носіїв, підтримуючи безперебійну роботу принтерів. Заміна стрічки інтуїтивно зрозуміла, швидка та проста, що зменшує навантаження на ІТ-відділ.
Гнучкість практично для будь-якого застосування
Доступний у версіях прямого термодруку, термотрансферного друку та для медичного застосування, ZD411 підтримує широкий спектр 2-дюймових застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Принтери
- Мережевий кабель
- USB-кабель
- Інструкція користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Немає |
| Інтерфейс | USB-Bluetooth |
| Ваги | 1 кг |
| Глибина продукту | 220 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Доля | друк етикеток |
| Локальна мережа | Немає |
| Модель із каталогу виробника | ЗД411д |
| Роздільна здатність друку | 203 x 203 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 139 x 169 x 220 мм |
| Технологія друку | пряме теплове нагрівання |
| Швидкість друку (чорна) | 152 мм/с |
| висота продукту | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 430 ₴


