
Принтер етикеток ZEBRA ZD421
Характеристики продукту
- Максимальна ширина етикетки: 104 мм
- Максимальна швидкість друку: 152 мм/сек
- Вбудований порт Ethernet
Опис
Все просто
З принтером Zebra ZD421 все працює безперебійно. Ексклюзивний пакет програмного забезпечення Print DNA забезпечує легке встановлення, щоб ви могли швидко розпочати друк. Керуйте своїми принтерами локально або віддалено за допомогою надійного веб-інструменту керування. Захистіть свої дані та запобігніть простоям за допомогою PrintSecure. Використовуйте Print Touch з NFC (Near Field Communication) для сполучення, друку та доступу до навчальних відео.
Саме ті характеристики, які потрібні
ZD421 пропонує розширені функції, надійність, гнучкість та безпеку. П'ять світлодіодних індикаторів дозволяють швидко перевіряти стан. Оберіть модель з картриджем із стрічкою для швидкої та легкої заміни стрічки або моделі, стійкі до дезінфікуючих засобів, для медичних установ. ZD421 легко транспортувати завдяки футляру з акумулятором.
Готові до технологій майбутнього
Технології продовжують стрімко розвиватися, а заміна застарілого обладнання є дорогою. ZD421 має інноваційну архітектуру, яка підтримує нові функції принтера, гарантуючи вашу готовність до майбутнього. ZD421 пропонує більш інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача та аксесуари для підключення та роботи з носіями, що встановлюються на місці, що дозволяє йому зростати разом з вашим бізнесом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- РК-екран
- Максимальний діаметр рулону: 12,7 см
- Товщина носія: 0,08 - 0,19 мм
- Максимальна довжина переноски: 99,1 см
- Оперативна пам'ять: 256 МБ
- Флеш пам'ять 512 Мб
- Програма для налаштування принтера через підключення BLE
- Версія Bluetooth: 5.0
Комплект поставки
- Zebra ZD421d
- USB-кабель
- Адаптер змінного струму
- 2 перехідники для жил, 2 стрічкові жили.
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Немає |
| Інтерфейс | BluetoothUSB 2.0LAN (10/100 Мбіт/с) |
| Ваги | 1,35 кг |
| Глибина продукту | 220,8 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Доля | друк етикеток |
| Локальна мережа | Да |
| Модель із каталогу виробника | ЗД421 |
| Роздільна здатність друку | 203 x 203 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 177,5 x 150,7 x 220,8 мм |
| Сертифікат стійкого розвитку | ЕНЕРГЕТИЧНА ЗВІЗДА |
| Технологія друку | пряме теплове нагрівання |
| висота продукту | 150,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 260 ₴



