
Принтер етикеток Brother QL-600G з прямим термонагрівом, 300 x 600 dpi, ширина етикетки (макс.): 62 мм, USB 520844
7 770 ₴
- В наявності
- Код: 520844
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 1,12 кг |
| Глибина продукту | 221 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Доля | друк етикеток |
| Модель із каталогу виробника | QL-600G |
| Роздільна здатність друку | 300 х 600 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 128 x 153 x 221 мм |
| Технологія друку | пряме теплове нагрівання |
| Тип | чорно-білий друк |
| Тип продукту | Пристрій для маркування |
| Функційність | друк |
| Швидкість друку (чорна) | 71 мм/с |
| висота продукту | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 770 ₴

