
USB-пристрій для маркування DYMO Labelwriter 550 з роздільною здатністю 300 x 300 dpi 520842
10 300 ₴
- В наявності
- Код: 520842
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Принтер для друку етикеток DYMO® LabelWriter™ 550
Характеристики продукту
- Нова функція автоматичного розпізнавання етикеток: одразу бачите розмір, тип і кількість етикеток, що залишилися.
- Легко друкуйте точну кількість етикеток — більше жодних громіздких аркушів етикеток
- Технологія прямого термодруку — не потрібні дорогі чорнила чи тонер
Опис
DYMO® LabelWriter™ 550 тепер автоматично розпізнає розміри етикеток для легкого та безстресового друку.
Новий та вдосконалений принтер LabelWriter™ 550 — це ефективне та доступне рішення для ваших професійних потреб у етикетуванні для доставки, архівування, управління відвідувачами тощо.
Унікальна нова технологія розпізнавання етикеток дозволяє легко вибрати правильний тип етикетки з випадаючого меню. Ви завжди будете знати, який розмір, тип і колір етикеток завантажено. Ви також знатимете, скільки етикеток залишилося, тому у вас ніколи не закінчаться етикетки під час друку.
Технологія прямого термодруку також усуває потребу в дорогих чорнилах або тонерах, а тонкий, компактний дизайн і портативний розмір принтера означають, що він легко поміститься в будь-якому сучасному робочому місці.
Крім того, він до 20% швидший, ніж LabelWriter™ 450. Друкуйте точну кількість етикеток, не турбуючись про аркуші етикеток.
Друк етикеток став набагато швидшим і простішим.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Новий та вдосконалений принтер LabelWriter™ 550 — це ефективне та доступне рішення для ваших професійних потреб у етикетуванні для доставки, архівування, управління відвідувачами тощо.
Унікальна нова технологія розпізнавання етикеток дозволяє легко вибрати правильний тип етикетки з випадаючого меню. Ви завжди будете знати, який розмір, тип і колір етикеток завантажено. Ви також знатимете, скільки етикеток залишилося, тому у вас ніколи не закінчаться етикетки під час друку.
Технологія прямого термодруку також усуває потребу в дорогих чорнилах або тонерах, а тонкий, компактний дизайн і портативний розмір принтера означають, що він легко поміститься в будь-якому сучасному робочому місці.
Крім того, він до 20% швидший, ніж LabelWriter™ 450. Друкуйте точну кількість етикеток, не турбуючись про аркуші етикеток.
Друк етикеток став набагато швидшим і простішим.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- До 20% швидше, ніж LabelWriter™ 450, друкуючи до 62* етикеток за хвилину
- Використовуйте лише високоякісні, автентичні етикетки DYMO® LabelWriter™ без BPA – паперові етикетки виготовлені з матеріалу FSC®.
Комплект поставки
- Принтер для друку етикеток™ 550
- Адресні етикетки на стартових рулонах (28 мм x 89 мм)
- Зарядний пристрій
- Мережевий кабель
- USB-кабель
- Короткі інструкції.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- «DYMO® Connect для настільних комп’ютерів»
Сумісний з Windows® 8 або пізнішої версії та Mac OS® X версії 10.14 або пізнішої версії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Немає |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 1,2 кг |
| Глибина продукту | 270 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Локальна мережа | Немає |
| Модель із каталогу виробника | Етикетувальник 550 |
| Роздільна здатність друку | 300 х 300 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 140 x 160 x 270 мм |
| Технологія друку | пряме теплове нагрівання |
| Тип | чорно-білий друк |
| Тип продукту | Пристрій для маркування |
| Функційність | друк |
| Швидкість друку (чорна) | 62 стор./хв |
| висота продукту | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴










