
Автоматичний термотрансферний принтер етикеток Renkforce RF-5469250

Характеристики продукту
- Прямий термотрансферний друк етикеток (площа друку макс. 80 мм)
- З програмним забезпеченням для дизайну етикеток Bartender та драйвером Seagull™ для Windows
- Привабливий дизайн – ексклюзивна конструкція шпинделя підтримує три різні розміри котушок етикеток
- Друкуюча головка з механізмом швидкого звільнення
- Редуктор закритий з усіх боків, щоб запобігти потраплянню пилу
- Конструкція швидкого завантаження, швидка заміна рулону паперу
- Додатковий зовнішній тримач для рулону паперу, що підходить для більших рулонів паперу
- Регульоване положення чорної мітки
- Виведення паперу спереду
- Захист від бризок води
Характеристика
- Емуляція TSC за допомогою драйвера Seagull™ для Windows та програмного забезпечення для дизайну етикеток бармена
- Для друку логотипів, символів та графіки
Комплект поставки
- Принтер 1x
- 1 × блок живлення
- 1x кабель живлення
- 1x USB-кабель (тип B)
- 1x послідовний кабель
- 1 x Короткий посібник користувача
- 1x кріплення для кабелю
- 1 рулон паперу (57 x 30 мм)
- 1 флеш-накопичувач USB на 4 ГБ

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seagull |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USBRS232 |
| Ваги | 0,88 кг |
| Глибина продукту | 188 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Доля | друк етикеток |
| Модель із каталогу виробника | РФ-5469250 |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Роздільна здатність друку | 203 x 203 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 150 x 134 x 188 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія друку | пряме теплове нагрівання |
| Тип | чорно-білий друк |
| Тип продукту | Пристрій для маркування |
| Швидкість друку (чорна) | 102 мм/с |
| висота продукту | 134 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴









