Принтер HL-1110 формату А4

Характеристики продукту
- Швидкість друку до 20 стор./хв
- Роздільна здатність до 600 x 600 dpi (2400 x 600 dpi з керуванням роздільною здатністю)
- Надзвичайно компактний дизайн
- Роз'єм USB 2.0 Full Speed
- Місткість лотка для паперу 150 аркушів

Опис
Завдяки компактному розміру та сучасному дизайну, Brother HL-1110/HL-1112 – ідеальний лазерний принтер для робочого місця. Висока швидкість друку до 20 сторінок за хвилину та друк однієї сторінки менш ніж за 10 секунд забезпечують швидке виконання щоденних завдань друку. Крім того, пристрій має корисні функції, такі як друк N сторінок в 1 під тиском та водяні знаки. Низьке значення TEC (товарної енергоспоживання) всього 0,7 кВт⋅год/тиждень демонструє дуже низьке споживання енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- У комплекті стартовий тонер на 700 сторінок.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (да/нет) | Немає |
| WLAN | Немає |
| Інтегрована пам'ять | 1 МБ |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 4,5 кг |
| Глибина продукту | 238 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Немає |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Немає |
| Місткість (папір) | 150 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 2400 х 600 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 340 x 189 x 238 мм |
| висота продукту | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 690 ₴







