
Лазерний принтер Brother HL-L2400DWE, чорно-білий, A4, 30 сторінок/хв, 1200 x 1200 dpi, двосторонній, WLAN 520824
14 300 ₴
- В наявності
- Код: 520824
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Принтер brachuHL-L2400DWEA4

Характеристики продукту
Комплект поставки
- 1 x тонер-картридж (чорний) - до 700 сторінок
- 1 x фотобарабан - до 15 000 сторінок, 1 сторінка на завдання - Brother DR2510
- 1 х кабель живлення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB-B WLAN 802.11 b/g/n/a |
| Ваги | 7,1 кг |
| Властивості принтера | AirPrint двосторонній друкзакритий лоток для паперуLANWLAN |
| Глибина продукту | 360 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | , 250 аркушів |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 356 x 183 x 360 мм |
| висота продукту | 183 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴







