
Kyocera ECOSYS PA 4000 x Лазерний принтер чорно-білий друк A4, 40 сторінок/хв, 1200 x 1200 dpi, LAN, USB, дуплексний друк 520821
21 180 ₴
- В наявності
- Код: 520821
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Принтер ECOSYS PA 4000 x A4

Характеристики продукту
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (да/нет) | Немає |
| WLAN | Немає |
| Інтегрована пам'ять | 512 МБ |
| Інтерфейс | USBUSB HostLAN (10/100/1000 Мбіт/с)SD |
| Ваги | 14,5 кг |
| Глибина продукту | 393 мм |
| Кількість годівниць | 2 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість лотка для паперу | 100 аркушів |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| висота продукту | 272 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 180 ₴









