
Світлодіодний принтер Brother HL-L3215CW, кольоровий друк A4, 18 сторінок/хв, 18 сторінок/хв, 600 x 2400 dpi, USB, WLAN 520820
23 470 ₴
- В наявності
- Код: 520820
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Принтер brachuHL-L3215CWA4

Характеристики продукту
Комплект поставки
- 1 x тонер-картридж (чорний) - до 1000 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x тонер-картридж (блакитний) - до 1000 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x тонер-картридж (пурпуровий) - до 1000 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x тонер-картридж (жовтий) - до 1000 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x фотобарабан - до 20 000 сторінок, 1 сторінка на завдання - Brother DR248CL
- 1 x Ремінь перенесення - До 50 000 сторінок, 2 сторінки на завдання - Brother BU229CL
- 1 x Збірник тонера - До 50 000 сторінок, 5 сторінок на завдання - Brother WT229CL
- 1 х кабель живлення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB-B |
| Ваги | 14,7 кг |
| Властивості принтера | AirPrintзакритий лоток для паперуLANWLAN |
| Глибина продукту | 399 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Немає |
| Місткість (папір) | , 250 аркушів |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 600 х 2400 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 399 x 239 x 399 мм |
| висота продукту | 239 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 470 ₴




