
Лазерний принтер Brother HL-L5210DN, чорно-білий, A4, 48 сторінок/хв, 1200 x 1200 dpi, двосторонній друк, LAN, USB 520813
23 090 ₴
- В наявності
- Код: 520813
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Лазерний принтер Brother HL-L5210DN, 1200 x 1200 точок на дюйм, формат А4

Характеристики продукту
- 1200 x 1200 точок на дюйм
- Кольори друку: чорний
- A4 48 сторінок за хвилину

Опис
Безпроблемний, швидкий та високоякісний двосторонній друк, на який ви можете покластися. Відмінна якість збірки в поєднанні з додатковими касетами для паперу високої ємності та тонер-картриджами робить HL-L5210DN ідеальним пристроєм для вашої робочої групи.
РК-дисплей 1x16 символів
Касета для паперу на 250 аркушів, яку можна розширити до 1290 аркушів
Сумісний з оновленнями Brother 19
ОЗП 256 МБ
Гігабітна локальна мережа
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
РК-дисплей 1x16 символів
Касета для паперу на 250 аркушів, яку можна розширити до 1290 аркушів
Сумісний з оновленнями Brother 19
ОЗП 256 МБ
Гігабітна локальна мережа
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Лазери для дому та офісу
- двосторонній друк
- Роз'єм USB Ethernet/LAN
- Вбудований РК-дисплей
- Загальна кількість лотків для паперу: 1 Загальна місткість паперу: 250 аркушів Загальна місткість вихідного лотка: 150 аркушів
- Об'єм пам'яті: 512 МБ
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Немає |
| Інтерфейс | USB-BRJ45 |
| Ваги | 10,9 кг |
| Властивості принтера | двосторонній друкLAN |
| Глибина продукту | 388 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | , 250 аркушів |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 373 x 257 x 388 мм |
| висота продукту | 257 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 090 ₴







