
Багатофункціональний лазерний принтер Brother DCP-L2627DWE чорно-білий друк, сканування, копіювання формату А4, двосторонній підхі
19 460 ₴
- В наявності
- Код: 520812
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Багатофункціональний принтер формату А4 DCP-L2627DWE

Характеристики продукту
Комплект поставки
- 1 x тонер-картридж (чорний) - до 700 сторінок ISO/IEC 19752
- 1 x фотобарабан - до 15 000 сторінок, 1 сторінка на завдання - Brother DR2510
- 1 блок живлення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB-B |
| Ваги | 10,1 кг |
| Глибина продукту | 399 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | 251 аркуш |
| Місткість лотка для паперу | 1 лист |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 410 x 272 x 399 мм |
| висота продукту | 272 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 460 ₴




