
Багатофункціональний лазерний принтер Brother MFC-L 2800 DW чорно-білий друк, сканування, копіювання, факс A4, двосторонній підтри
21 940 ₴
- В наявності
- Код: 520811
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Багатофункціональний принтер MFC-L 2800 DW формату A4

Характеристики продукту
Комплект поставки
- 1 x тонер-картридж (чорний) - до 700 сторінок ISO/IEC 19752
- 1 x фотобарабан - до 15 000 сторінок, 1 сторінка на завдання - Brother DR2510CL
- 1 блок живлення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB-BRJ45 |
| Ваги | 11,6 кг |
| Глибина продукту | 319 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | 251 аркуш |
| Місткість лотка для паперу | 1 лист |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 410 x 399 x 319 мм |
| висота продукту | 399 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 940 ₴




