
Багатофункціональний лазерний принтер HP LaserJet Pro MFP 4102 fdw чорно-білий, формату А4, друк, сканування, копіювання, факс Blu
40 460 ₴
- В наявності
- Код: 520806
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багатофункціональний пристрій Laserjet Pro 4102fdw

Характеристики продукту
- Підвищте продуктивність офісу завдяки блискавично високій швидкості, надійному обладнанню та чудовому підключенню.

Опис
Максимальна продуктивність. Безпроблемне управління.
Цей принтер забезпечує максимальну продуктивність завдяки високій швидкості та надійному обладнанню. Його неймовірно легко використовувати щодня, де б ви не працювали, тож ви можете зосередитися на своєму бізнесі.
Принтери з динамічними функціями безпеки. Деякі принтери HP призначені для використання лише з картриджами, що містять нові або модифіковані мікросхеми HP чи електронні схеми. Ці принтери використовують динамічні заходи безпеки для блокування картриджів зі сторонніми мікросхемами або електронними схемами. Регулярні оновлення мікропрограми підтримують ефективність цих заходів і блокують раніше функціонуючі картриджі. Перероблені мікросхеми та електронні схеми HP дозволяють використовувати повторно використані, відновлені та повторно заправлені картриджі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Цей принтер забезпечує максимальну продуктивність завдяки високій швидкості та надійному обладнанню. Його неймовірно легко використовувати щодня, де б ви не працювали, тож ви можете зосередитися на своєму бізнесі.
Принтери з динамічними функціями безпеки. Деякі принтери HP призначені для використання лише з картриджами, що містять нові або модифіковані мікросхеми HP чи електронні схеми. Ці принтери використовують динамічні заходи безпеки для блокування картриджів зі сторонніми мікросхемами або електронними схемами. Регулярні оновлення мікропрограми підтримують ефективність цих заходів і блокують раніше функціонуючі картриджі. Перероблені мікросхеми та електронні схеми HP дозволяють використовувати повторно використані, відновлені та повторно заправлені картриджі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC (да/нет) | Немає |
| WLAN | Да |
| Інтегрована пам'ять | 512 МБ |
| Інтерфейс | USBUSB 2.0RJ45WLANBluetooth |
| АПД | Да |
| Автоматичне завантаження викройок | 50 листов |
| Ваги | 12,6 кг |
| Глибина продукту | 323 мм |
| Кількість годівниць | 3 |
| Місткість лотка для паперу | 350 аркушів |
| Місткість лотка для паперу 1 | 100 аркушів |
| Місткість лотка для паперу: 2 | 250 аркушів |
| висота продукту | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 460 ₴






