
Багатофункціональний лазерний принтер Brother MFC-L 2860 DW з чорно-білим друком, скануванням, копіюванням, факсом, двостороннім п
30 530 ₴
- В наявності
- Код: 520803
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Багатофункціональний принтер MFC-L 2860 DW формату A4

Характеристики продукту
Комплект поставки
- 2 x тонер-картриджі (чорні) - до 3000 сторінок ISO/IEC 19752
- 1 x фотобарабан - до 150 000 сторінок, 1 сторінка на завдання - Brother DR2510CL
- 1 х кабель живлення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB-B |
| Ваги | 11,6 кг |
| Глибина продукту | 399 мм |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | 251 аркуш |
| Місткість лотка для паперу | 1 лист |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Роздільна здатність сканування | 1200 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 410 x 319 x 399 мм |
| висота продукту | 319 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 530 ₴




