
Багатофункціональний світлодіодний принтер Brother MFC-L 3740 CDW Eco, кольоровий друк, сканування, копіювання, факс, двосторонній
37 600 ₴
- В наявності
- Код: 520796
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Багатофункціональний принтер MFC-L 3740 CDW Eco формату A4

Характеристики продукту
Комплект поставки
- 1 x тонер-картридж (чорний) - до 500 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x тонер-картридж (блакитний) - до 500 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x тонер-картридж (пурпуровий) - до 500 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x тонер-картридж (жовтий) - до 500 сторінок ISO/IEC 19798
- 1 x фотобарабан - до 20 000 сторінок, 1 сторінка на завдання - Brother DR248CL
- 1 x Ремінь - До 50 000 сторінок, 2 сторінки на завдання - Brother BU229CL
- 1 x Контейнер для використаного тонера - До 50 000 сторінок, 5 сторінок на завдання - Brother WT229CL
- 1 х кабель живлення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кабель принтера не постачається виробником!
Кабель потрібно замовляти окремо!
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Да |
| Інтерфейс | USB-BRJ45 |
| Ваги | 16 кг |
| Глибина продукту | 444 мм |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Да |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Модуль двостороннього друку | Да |
| Місткість (папір) | 251 аркуш |
| Місткість лотка для паперу | 1 лист |
| Місткість лотка для паперу 1 | 250 аркушів |
| Роздільна здатність друку | 600 х 2400 точок на дюйм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 410 x 401 x 444 мм |
| висота продукту | 401 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 600 ₴



