3D Xtech NYL3010500BK0 CarbonX CF Поліамідний філамент PA6 для 3D-принтерів PA (поліамід), стійкий до хімічних речовин, 1,75 мм 50
  • В наявності
  • Код: 520726
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поліамід 3DXTech CarbonX CF PA
Характеристики продукту
  • Відмінна друкованість
  • Висока міцність на розрив і жорсткість
  • Стійкість до стирання та зносу
  • Покращена хімічна стійкість порівняно з традиційними матеріалами для 3D-друку
  • Високі теплові властивості
    Опис
    Коментарі
    Примітка щодо друку: Цей матеріал є особливо абразивним серед філаментів для 3D-друку. Наразі ми рекомендуємо використовувати загартоване сталеве сопло з мінімальним діаметром 0,4 мм.