
3D-принтер Flashforge Adventurer 5M Pro з підігрівом лотка для друку, гнучким металевим сидінням, ниткою для друку, корпусом, прог
44 660 ₴
- В наявності
- Код: 520646
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Flashforge Adventurer 5M Pro зі швидкістю друку до 600 мм/с

Характеристики продукту
- Надзвичайно швидкий друк
- Швидке налаштування менш ніж за 10 хвилин
- Вирівнювання одним клацанням миші
- Швидка та проста заміна форсунки
- Внутрішня та зовнішня фільтрація для захисту дихальної системи
- Підходить для будь-якої кімнати
- Тихий тиск 50 дБ
- Відновлення після відключення електроенергії
- Двостороння гнучка сталева плита PEI
- Попередження про кінець оптоволоконного зв'язку
- Автоматичне вимкнення
- Віддалений моніторинг камери

Опис
Adventurer 5M Pro — це універсальний інструмент, який можна використовувати для спільної роботи батьків з дітьми, ремонту вдома та творчого навчання.
Повністю закрита конструкція забезпечує швидке та легке використання, одночасно насолоджуючись процесом друку.
Швидкість наступного рівня
З максимальною швидкістю 600 мм/с Adventurer 5M Pro піднімає планку високошвидкісного 3D-друку, дозволяючи друкувати більшість об'єктів лише за кілька годин.
Надзвичайно тихий друк
Adventurer 5M Pro – найтихіший принтер, який коли-небудь створювала Flashforge. Він працює з рівнем шуму всього 50 дБ, тож ви можете робити все, що забажаєте, без жодних перешкод.
Незмінно першокласна якість.
Adventurer 5M Pro оснащений ефективним двоканальним охолодженням, міцною суцільнометалевою рамою Core XY та інноваційною технологією придушення вібрацій, що забезпечує плавний та бездоганний друк щоразу.
Безмежні матеріали, безмежна творчість.
Adventurer 5M Pro підтримує PLA, ABS, PETG, PLA-CF, PETG-CF та багато інших матеріалів, що дає вам необмежену творчу свободу. Єдине обмеження – ваш розум. Для друку PLA-CF та PETG-CF потрібні додаткові сопла 0,6/0,8 мм.
Швидкознімна насадка
Змініть режим друку за допомогою швидкозмінних сопел різного діаметра (0,25* / 0,4 / 0,6 / 0,8* мм). * Не входить до комплекту
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Повністю закрита конструкція забезпечує швидке та легке використання, одночасно насолоджуючись процесом друку.
Швидкість наступного рівня
З максимальною швидкістю 600 мм/с Adventurer 5M Pro піднімає планку високошвидкісного 3D-друку, дозволяючи друкувати більшість об'єктів лише за кілька годин.
Надзвичайно тихий друк
Adventurer 5M Pro – найтихіший принтер, який коли-небудь створювала Flashforge. Він працює з рівнем шуму всього 50 дБ, тож ви можете робити все, що забажаєте, без жодних перешкод.
Незмінно першокласна якість.
Adventurer 5M Pro оснащений ефективним двоканальним охолодженням, міцною суцільнометалевою рамою Core XY та інноваційною технологією придушення вібрацій, що забезпечує плавний та бездоганний друк щоразу.
Безмежні матеріали, безмежна творчість.
Adventurer 5M Pro підтримує PLA, ABS, PETG, PLA-CF, PETG-CF та багато інших матеріалів, що дає вам необмежену творчу свободу. Єдине обмеження – ваш розум. Для друку PLA-CF та PETG-CF потрібні додаткові сопла 0,6/0,8 мм.
Швидкознімна насадка
Змініть режим друку за допомогою швидкозмінних сопел різного діаметра (0,25* / 0,4 / 0,6 / 0,8* мм). * Не входить до комплекту
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Стандартна насадка: 0,4 мм/280 ℃;
- Загартоване сопло: 0,6 мм/280℃;
- Філамент PLA в рулоні 0,25 кг;
Коментарі
Інструкція користувача, що додається, надається англійською та китайською мовами.
Німецька та інші мови доступні для завантаження.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- З Windows 7, Mac OS 10.9, Ubuntu 20.04.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USBRJ45WLAN |
| Ваги | 15 кг |
| Висота друку (макс.) | 220 мм |
| Глибина друку (макс.) | 220 мм |
| Глибина продукту | 453 мм |
| Діаметр сопла | 0,4 мм |
| Максимальний діапазон висоти друку (Z) | 200 мм - 350 мм |
| Особливості друкованої плати | нагрівний магнітний змінний |
| Програмне забезпечення | Флеш-друк 5 |
| Підтримувані друковані матеріали | ABSASAPLAPETGTPU 95APLA CompoundsHIPS |
| Підходить для діаметра нитки | 1,75 мм |
| Споживана потужність (макс.) | 350 Вт |
| Сфера застосування | Приватний |
| висота продукту | 400 мм |
| Робоча напруга | В/50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 660 ₴










