
Вентилятор для корпусу Thermaltake CL-F161-PL12SW-A білий, прозорий, RGB (Ш x В x Г) 120 x 120 x 25 мм з керуванням RGB-підсвічува
8 550 ₴
- В наявності
- Код: 520639
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Вентилятор для корпусу ПК Thermaltake CL-F161-PL12SW-A

Характеристики продукту
- Конструкція зі змінними лопатями вентилятора
- Ланцюгова конструкція для кращого управління кабелями
- Можна послідовно з'єднати до 3 вентиляторів
- Приголомшливі RGB-ефекти

Опис
SWAFAN EX оснащений новою конструкцією магнітної сили, яка дозволяє швидко підключати вентилятори за допомогою 12-вольтового кабелю, зберігаючи при цьому конструкцію змінних лопатей вентилятора. Підключення до трьох вентиляторів на кабель підвищує ефективність та зручність підключення вентиляторів, а також покращує управління кабелями в ПК.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- У комплекті кабель для підключення та контролер
Коментарі
Вентилятор зі змінними лопатями, ланцюговою конструкцією та яскравими світлодіодами
Системні вимоги
- Роз'єм 12V на материнській платі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Призначення | Для корпусу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивості вентилятора ПК | з можливістю керування RGB-підсвіткою |
| Вміст | 3 шт. |
| Глибина продукту | 25 мм |
| Максимальна швидкість | 2000 об/хв |
| Максимальний робочий об'єм | 30,6 дБА |
| Під'єднання (вентилятор) | USB |
| Розміри | (Ш x В x Г) 120 x 120 x 25 мм |
| Тип продукту | вентилятор для корпусу ПК |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання (мін.) | 500 об/хв |
| висота продукту | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴










