
Корпус Jonsbo Mini Tower, ігровий корпус, корпус комп'ютера

Характеристики продукту
- Зручна міні-вежа
- Материнська плата ITX
- 2 низькопрофільні слоти розширення/відеокарта до 190 мм
- Кулери для процесора висотою до 38 мм
- Блок живлення 1U Flex до 150 мм

Опис
Зручна міні-вежа, материнська плата ITX, 2 низькопрофільні слоти розширення / відеокарта до 190 мм, кулер для процесора висотою до 38 мм, блок живлення 1U Flex до 150 мм
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Компактний корпус для простих міні-комп'ютерів
- Два низькопрофільні слоти розширення для відеокарт
- Підтримка материнських плат ITX
- Місце для процесорних кулерів висотою до 38 мм
- Мінімалістична панель введення/виведення з одним портом USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1500 г |
| Глибина продукту | 108 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-CTM | 1 х |
| Передній інтерфейс | Лінійний аудіовхід Лінійний аудіовихід |
| Розміри | (Ш x В x Г) 205 x 205 x 108 мм |
| Тип продукту | Випадковість |
| Форма корпусу (комп'ютер) | Міні-башня |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 205 мм |
| висота продукту | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴











