
Корпус для комп'ютера BeQuiet LIGHT BASE 900 DX White Full Tower

Характеристики продукту
- Ігровий ПК з повним корпусом
- ATX, EATX, мікро-ATX, міні-ATX, XL-ATX
- Підтримувані розміри жорстких дисків: 2,5, 3,5 дюйма

Опис
Підставка 900 DX White Light пропонує достатньо місця для майже всіх компонентів вашого ПК, що робить її ідеальною демонстрацією.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Захоплюючий панорамний вид на всі ваші компоненти
- Вражаюче освітлення з будь-якого кута завдяки масивній світлодіодній стрічці ARGB
- Завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню, ви можете повернути його або встановити горизонтально всього за кілька секунд.
- Надзвичайно великі розміри, що дозволяють одночасну установку двох 420-мм радіаторів та материнських плат E-ATX
- Регульований тримач відеокарти запобігає падінню навіть найбільших відеокарт
- Підтримує материнські плати з роз'ємами на задній панелі
- 2 ARGB та вентиляторні концентратори із загальною кількістю 12 роз'ємів
- Кількість відсіків розширення 2,5 дюйма: 4 Кількість відсіків розширення 3,5 дюйма: 1
- Підсвічування бокового вікна Багатофункціональний пиловий фільтр
- Акрилонітрилбутадієнстирол (АБС), скло, сталь
- Білий
Комплект поставки
- комплект гвинтів (встановлення жорсткого диска/SSD/машинного накопичувача)
- Розпірки
- Кабельні стяжки
- Кріплення VGA
- Кріплення VGA для перевернутої системи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс: USB 3.1 | 1 х |
| Ваги | 16,8 кг |
| Внутрішній слот 8,9 см (3,5 дюйма) | 1 |
| Глибина продукту | 532 мм |
| Зовнішні відсіки 6,4 см (2,5 дюйма) | 4 |
| Колір | Білий |
| Кількість USB 3.1 Gen 2 | 2 х |
| Розміри | (Ш x В x Г) 327 x 484 x 532 мм |
| Специфікація | ПК |
| Стандарт будівництва | АТХ |
| Тип продукту | Корпус комп'ютера |
| Форма корпусу (комп'ютер) | Повна вежа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 327 мм |
| висота продукту | 484 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 020 ₴











