
Корпус для комп'ютера BeQuiet DARK BASE 701 White Midi Tower, білий, з 3 вентиляторами, з вікном 520566
20 790 ₴
- В наявності
- Код: 520566
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Корпус для комп'ютера BeQuiet DARK BASE 701 White Midi Tower

Характеристики продукту
- Повністю сітчаста конструкція забезпечує високий потік повітря та продуктивність
- 3 попередньо встановлені білі вентилятори Silent Wings 4 140 мм з ШІМ для максимальної продуктивності
- Керування вентиляторами з опцією ШІМ-синхронізації з материнською платою
- ШІМ- та ARGB-хаб для підключення до 8 ШІМ-вентиляторів та 2 ARGB-компонентів
- ARGB-підсвічування з інтегрованим ARGB-контролером забезпечує приголомшливий вигляд
- Виняткова простота використання завдяки інтуїтивно зрозумілим функціям
- Окремий лоток материнської плати можна встановити догори дном
- Бічні вікна із загартованого скла забезпечують вражаючий огляд усіх компонентів

Опис
Dark Base 701 White не йде на компроміси щодо продуктивності та розроблений для простоти використання та чудової зручності використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Кулер процесора: до 185 мм
- Блок живлення: до 250 мм
- Відеокарта: до 430 мм
Комплект поставки
- Комплект гвинтів (кріплення жорсткого диска/твердотільного накопичувача/матеріальної частини)
- Додаткові відстані
- Кабельні стяжки
- Сітчаста передня панель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс: USB 3.1 | 2 х |
| Ваги | 12,8 кг |
| Внутрішні відсіки 6,4 см (2,5 дюйма) | 3 |
| Внутрішній слот 8,9 см (3,5 дюйма) | 2 |
| Глибина продукту | 565 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-CTM | 1 х |
| Передній інтерфейс | USB-C®USB 3.2 Gen 2 навушники (роз'єм 3,5 мм) мікрофон (роз'єм 3,5 мм) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 249 x 523 x 565 мм |
| Специфікація | з 3 вентиляторами з вікном |
| Стандарт будівництва | E-ATXATXMicro-ATXMini-ITX |
| Тип продукту | Корпус комп'ютера |
| Форма корпусу (комп'ютер) | Міді-тауер |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 523 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 790 ₴










