
Комп'ютерний корпус BeQuiet PURE BASE 501 Airflow White Midi Tower білий

Характеристики продукту
- Комп'ютер Midi Tower
- ATX, micro-ATX, Mini-ITX
- Підтримувані розміри жорстких дисків: 2,5, 3,5 дюйма

Опис
Pure Base 501 — це універсальний корпус ATX з компактними розмірами в класичному, позачасовому дизайні be quiet!.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Передня панель вентиляції та верхня кришка для максимальної ефективності
- 2 попередньо встановлені вентилятори Pure Wings 3 140 мм PWM для високого статичного тиску
- Просторий дизайн для сучасних відеокарт та великих кулерів, незважаючи на компактні розміри
- Можливість вертикального монтажу відеокарт
- Підходить для водяного охолодження з радіаторами довжиною до 360 мм
- USB 3.2 Gen 2 Type-C для найкращих варіантів підключення
- Зручно розташовані канали забезпечують інтелектуальне управління кабелями
- Кількість відсіків розширення 2,5 дюйма: 5 Кількість відсіків розширення 3,5 дюйма: 2
- пиловий фільтр
- Сополімер акрилонітрилу бутадієн-стиролу (ABS), сталь
- Білий
Комплект поставки
- комплект гвинтів (встановлення жорсткого диска/SSD/машинного накопичувача)
- Розпірки
- Кабельні стяжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс: USB 3.1 | 1 |
| Блок живлення входить до комплекту. | Немає |
| Ваги | 6.8 |
| Внутрішній слот 8,9 см (3,5 дюйма) | 2 |
| Глибина продукту | 450 |
| Зовнішні відсіки 6,4 см (2,5 дюйма) | 5 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кнопка увімкнення/вимкнення | Да |
| Кількість USB 3.1 Gen 2 | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота кулера процесора | 17,8 см |
| Максимальна довжина блока живлення | 18 см |
| вага з пачкою | 8 кг |
| висота продукту | 463 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴








