
Пам'ять Crucial CT16G4DFRA32A для ПК - модуль DDR4 16 ГБ 1 x 16 ГБ 3200 MHz 288-контактний DIMM CL22 CT16G4DFRA32A 520557
13 350 ₴
- В наявності
- Код: 520557
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Модуль пам'яті Crucial CT16G4DFRA32A для ПК
Характеристики продукту
- 16 ГБ (1 x 16 ГБ) оперативної пам'яті DDR4
- Тактова частота 3200 МГц
- Напруга 1,2 В
Опис
Розширювана пам'ять. Додавання пам'яті до вашого ПК або Mac зазвичай підвищує його продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність модуля пам'яті | 16 Гб |
| Ваги | 0,027 |
| Мoдель | CT16G4DFRA32A |
| Модель із каталогу виробника | CT16G4DFRA32A |
| Місткість | CL22 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 x 16 ГБ |
| Пам'ять | 1 |
| Пам'ять (ОЗП) | 16 Гб |
| Спеціальні можливості | Небуферизований (Небуферизований) |
| Сфера застосування | ПК |
| Технологія зберігання даних | ДДР4 |
| Тип пам'яті | DDR4-RAM |
| Робоча напруга | 1,2 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴

