
Відеокарта MSI Nvidia GeForce GT1030 4 ГБ HDMI, DisplayPort, розігнана, низькопрофільна 520549
10 300 ₴
- В наявності
- Код: 520549
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Відеокарта MSI Nvidia GeForce V812-037R 4 ГБ

Характеристики продукту
- Тактова частота графічного процесора / Тактова частота GPU Boost 1430 МГц Nvidia GeForce GT1030
- ІнтерфейсиHDMI, DisplayPort4 ГБ з частотою 2100 МГц
Характеристика
- Сімейство графічних процесорів: NVIDIA
- Відеокарта: GeForce GT 1030
- Окрема пам'ять відеокарти: 4 ГБ
- Тип пам'яті відеокарти: GDDR4
- Розрядність інтерфейсу пам'яті: 64 біти
- Тактова частота пам'яті: 2100 МГц
- Версія DirectX: 12.0
- Версія OpenGL: 4.5
- Інтерфейс: PCI Express 3.0
- Охолодження: Активне
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nvidia |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип відеопам'яті | GDDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| OpenGL-версія | 4.5 |
| Інтерфейс | HDMI DisplayPort |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| БАРАН | 4ГБ |
| Ваги | 304 г |
| Версія DirectX | 12 |
| Глибина продукту | 69 мм |
| Кількість виходів HDMI | 1 |
| Марка графічного процесора | NVIDIA |
| Модель відеокарти | GT1030 |
| висота продукту | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴






