
Блок живлення для комп'ютера BeQuiet PURE POWER 12 1000 Вт, 1000 Вт, ATX 80 PLUS® Gold 520545
11 820 ₴
- В наявності
- Код: 520545
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Блок живлення для комп'ютера BeQuiet PURE POWER 12 потужністю 1000 Вт

Характеристики продукту
- Вихідна потужність блоку живлення 1000 Вт
- PCI-Express (6+2-контактний) 3 x
- Система управління кабелями не
- 80 PLUS® Золото

Опис
Pure Power 12 1000W сумісний з ATX 3.1 та PCIe 5.1, має сертифікат 80 PLUS® Gold та має 120-міліметровий корпус be quiet! з оптимізованим для шуму вентилятором.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Ефективність 80 PLUS® Gold (до 92,9%)
- Блок живлення ATX 3.1 з повною підтримкою відеокарт PCIe 5.1 та PCIe 6+2
- Ультратихий 120-мм динамік be quiet! Вентилятор
- Неперевершена стабільність сигналу та потужне регулювання напруги завдяки технології LLC
- Високопродуктивна лінія 12 В
- Один роз'єм PCIe 5.1 12V 2x6 600W та три роз'єми PCIe 6+2 для високопродуктивних розігнаних графічних процесорів
Комплект поставки
- Монтажні гвинти
- Кабельні стяжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Вихідна потужність | 751 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Глибина продукту | 160 мм |
| Джерело живлення | 110 - 240 В |
| Кількість 4-контактних роз'ємів живлення Molex | 1 |
| Кількість 5-контактних роз'ємів живлення SATA | 6 |
| Кількість 6+2-контактних роз'ємів живлення PCIe | 3 |
| Максимальний струм за +3,3 В постійного струму | 22 А |
| Максимальний струм за +5 В постійного струму | 22 А |
| Максимальний струм за +5 В постійного струму (SB) | 3 А |
| Максимальний струм за -12 В постійного струму | 0,3 А |
| Модульна конструкція | Немає |
| висота продукту | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 820 ₴




