
Блок живлення для комп'ютера Thermaltake Toughpower GF A3 650W 650W ATX 80 PLUS® Gold 520539
8 550 ₴
- В наявності
- Код: 520539
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Блок живлення для комп'ютера Thermaltake Toughpower GF A3 650 Вт

Характеристики продукту
- Вихідна потужність блока живлення 650 Вт
- PCI-Express (6+2-контактний)4 x
- Система управління кабелями: так
- 80 PLUS® Золото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2536 |
| Вихідна потужність | 501 - 750 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 650 Вт |
| Вихідна потужність понад 500 Вт | 650 Вт |
| Глибина продукту | 140 мм |
| Кількість 24-контактних роз'ємів живлення | 1 |
| Кількість 4-контактних роз'ємів живлення Molex | 4 |
| Кількість 5-контактних роз'ємів живлення SATA | 8 |
| Кількість 6+2-контактних роз'ємів живлення PCIe | 4 |
| Кількість роз'ємів живлення ATX/EPS 12 В 4+4-контактних | 2 |
| Максимальний струм за +12 В постійного струму (1) | 51.4 А |
| Максимальний струм за +3,3 В постійного струму | 20 А |
| висота продукту | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴


