
Характеристики продукту

Блок живлення для комп'ютера BeQuiet PURE POWER 13 M 650 Вт
- 650 Вт 100–240 В 50/60 Гц
- Роз'єм материнської плати: 20+4-контактний ATX
- Комп'ютер ATX 80 PLUS Gold
- Активний 12 см 0 - 1800 об/хв
- чорний

Опис
Надзвичайно тиха робота, чудові характеристики
Pure Power 13M 650W сумісний зі стандартами ATX 3.1 та PCIe 5.1, пропонуючи неперевершену надійність та преміальні функції. Завдяки кабелям PCIe 5.1 та PCIe 6+2, що входять до комплекту, цей блок живлення забезпечує чудову сумісність як з відеокартами сучасного, так і наступного покоління. Pure Power 13M 650W пропонує найкраще поєднання функцій у своєму класі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Ефективність 80 PLUS® Gold (до 94,2%)
- Блок живлення ATX 3.1 з повною підтримкою відеокарт PCIe 5.1 та PCIe 6+2
- Витримує високі пікові навантаження
- Ультратихий 120-мм динамік be quiet! Вентилятор
- Напівпасивний дизайн для тихої та енергоефективної роботи
- Неперевершена стабільність сигналу та потужне регулювання напруги завдяки технології LLC
- Високопродуктивний кабель 12 В
- Один роз'єм PCIe 5.1 12V 2x6 з потужністю 450 Вт та два роз'єми PCIe 6+2 для високопродуктивних графічних процесорів.
- Комплексний захист цінних компонентів комп'ютера
- Відповідає вимогам сучасного режиму очікування
Комплект поставки
- Монтажні гвинти
- Кабельні стяжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF (середній час між відмовами) | 100000 |
| Ваги | 2.32 |
| Вбудований перемикач | Да |
| Вихідна потужність | 501 - 750 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 650 |
| Гвинті входять до комплекту. | Да |
| Глибина продукту | 160 |
| До комплекту входять кабельні стяжки. | Да |
| Довжина кабелю материнської плати | 55 см |
| Довжина паковальної коробки | 58 см |
| Діапазон робочих температур | 0–40 |
| Час очікування | 22.5 |
| вага з пачкою | 3,1 кг |
| висота продукту | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 910 ₴







