
BeQuiet SYSTEM POWER 11 / Блок живлення для комп'ютера потужністю 750 Вт, формат ATX 520530
7 180 ₴
- В наявності
- Код: 520530
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

BeQuiet SYSTEM POWER 11 / Блок живлення для комп'ютера потужністю 750 Вт

Характеристики продукту
- 750 Вт 200 - 240 В 50 Гц
- Роз'єм материнської плати: 20+4-контактний ATX
- Комп'ютерний корпус ATX 80 PLUS коричневого кольору
- Активний 12 см 0 - 2100 об/хв
- чорний

Опис
Перевірена надійність, тиха робота
System Power 11 750W розроблений для користувачів, які цінують свою цінність та не хочуть поступатися надійністю та тихою роботою. Сучасні функції, такі як сумісність з ATX 3.1 та вентилятор з регульованою температурою, підкреслюють цінність, яку System Power 11 750W пропонує у сегменті початкового рівня.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Блок живлення ATX 3.1 з повною підтримкою відеокарт PCIe 5.1 та PCIe 6+2
- 120-мм монітор be quiet! з контролем температури та оптимізацією шуму. Вентилятор
- Стабільна робота завдяки потужному блоку живлення 12 В
- Потужне регулювання напруги за допомогою перетворювача постійного струму
- Один роз'єм PCIe 5.1 12V 2x6 600W та три роз'єми PCIe 6+2 для високопродуктивних графічних процесорів
- Надійна робота ефективних графічних процесорів
- Споживання енергії в режимі очікування менше 0,15 Вт
- ККД 80 PLUS® Bronze (до 90,0%)
- Привабливі чорні плоскі стрічкові кабелі
- Повністю оснащений найкращими функціями безпеки
- Концепція продукту, дизайн та контроль якості в Німеччині
Комплект поставки
- Монтажні гвинти
- Кабельні стяжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,04 кг |
| Вихідна потужність | 501 - 750 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 750 Вт |
| Глибина продукту | 86 мм |
| Джерело живлення | 200 - 240 В |
| Кількість 4-контактних роз'ємів живлення Molex | 1 |
| Кількість 5-контактних роз'ємів живлення SATA | 6 |
| Кількість 6+2-контактних роз'ємів живлення PCIe | 3 |
| Максимальний робочий шум | 33,4 дБ |
| Максимальний струм за +3,3 В постійного струму | 20 А |
| Максимальний струм за +5 В постійного струму | 20 А |
| Максимальний струм за +5 В постійного струму (SB) | 3 А |
| Максимальний струм за -12 В постійного струму | 0,3 А |
| висота продукту | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴



