
Блок живлення для комп'ютера Thermaltake Toughpower GT 850W, 850 Вт, ATX 80 PLUS® Gold 520528
9 720 ₴
- В наявності
- Код: 520528
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Блок живлення для комп'ютера Thermaltake Toughpower GT 850W

Характеристики продукту
- Вихідна потужність блока живлення 850 Вт
- PCI-Express (6+2-контактний)6 x
- Система управління кабелями: так
- 80 PLUS® Золото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.454 |
| Вихідна потужність | 751 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 850 Вт |
| Вихідна потужність понад 700 Вт | 850 Вт |
| Глибина продукту | 140 мм |
| Кількість 4-контактних роз'ємів живлення Molex | 4 |
| Кількість 6+2-контактних роз'ємів живлення PCIe | 6 |
| Кількість роз'ємів живлення 20+4-контактні | 1 |
| Кількість роз'ємів живлення ATX/EPS 12 В 4+4-контактних | 2 |
| Максимальний струм за +12 В постійного струму (1) | 70,8 А |
| Максимальний струм за +3,3 В постійного струму | 20 А |
| Максимальний струм за +5 В постійного струму | 20 А |
| висота продукту | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴







