
Характеристики продукту

Блок живлення для комп'ютера BeQuiet PURE POWER 13 M 1000 Вт
- 1000 Вт 100 - 240 В 50/60 Гц
- Роз'єм материнської плати: 20+4-контактний ATX
- Комп'ютер ATX 80 PLUS Gold
- Активний 12 см 0 - 2000 об/хв
- чорний

Опис
Надзвичайно тиха робота, чудові характеристики
Pure Power 13 M 1000W сумісний зі стандартами ATX 3.1 та PCIe 5.1, пропонуючи неперевершену надійність та преміальні функції. Завдяки кабелям PCIe 5.1 та PCIe 6+2, що входять до комплекту, цей блок живлення забезпечує чудову сумісність як з відеокартами сучасного, так і наступного покоління. Pure Power 13 M 1000W пропонує найкраще поєднання функцій у своєму класі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Pure Power 13 M 1000W сумісний зі стандартами ATX 3.1 та PCIe 5.1, пропонуючи неперевершену надійність та преміальні функції. Завдяки кабелям PCIe 5.1 та PCIe 6+2, що входять до комплекту, цей блок живлення забезпечує чудову сумісність як з відеокартами сучасного, так і наступного покоління. Pure Power 13 M 1000W пропонує найкраще поєднання функцій у своєму класі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Ефективність 80 PLUS® Gold (до 94,4%)
- Блок живлення ATX 3.1 з повною підтримкою відеокарт PCIe 5.1 та PCIe 6+2
- Витримує високі пікові навантаження
- Ультратихий 120-мм динамік be quiet! Вентилятор
- Напівпасивний дизайн для тихої та енергоефективної роботи
- Неперевершена стабільність сигналу та потужне регулювання напруги завдяки технології LLC
- Високопродуктивний кабель 12 В
- Один роз'єм PCIe 5.1 12V 2x6 600W та 4 роз'єми PCIe 6+2 для розігнаних високопродуктивних графічних процесорів.
- Комплексний захист цінних компонентів комп'ютера
- Відповідає вимогам сучасного режиму очікування
Комплект поставки
- Монтажні гвинти
- Кабельні стяжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF (середній час між відмовами) | 100000 |
| Ваги | 2.64 |
| Вбудований перемикач | Да |
| Вихідна потужність | 751 Вт |
| Вихідна потужність блока живлення | 1000 |
| Гвинті входять до комплекту. | Да |
| Глибина продукту | 160 |
| До комплекту входять кабельні стяжки. | Да |
| Довжина кабелю материнської плати | 55 см |
| Довжина паковальної коробки | 58 см |
| Діапазон робочих температур | 0–40 |
| Час очікування | 21/09 |
| вага з пачкою | 3,4 кг |
| висота продукту | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 680 ₴







